Prasowalnica – żelazko większe od innych.

Prasowanie wbrew pozorom nie jest łatwą czynnością. Wymaga siły i precyzji, zwłaszcza gdy musimy zadbać o materiały dużej wielkości. Jeżeli nie masz czasu lub chęci na zmagania z fałdami oraz zagnieceniami przychodzimy z pomocą, a wraz z nami prasowalnica.

Materiały oraz elementy garderoby różnią się między sobą, więc potrzebują indywidualnego podejścia. Jeżeli prasowanie (zwłaszcza tych problematycznych tkanin) jest dla Ciebie uciążliwe, pamiętaj że nie musisz zmagać się z tym samodzielnie! Zapraszamy do Magicznego Żelazka, w którym zapewniamy fachowe wykonanie powierzonych zadań.  Jak pomaga nam w tym prasowalnica?  

Prasowalnica – główne zastosowanie

Nasza prasowalnica przeznaczona jest do odzieży, ubrań dziecięcych, bielizny, a także większych materiałów, jak ręczniki, zasłony bądź obrusy. Bez problemu upora się z zagnieceniami trudnymi do usunięcia.

Większe żelazko – szybsza usługa

Jeżeli potrzebujesz szybkiego wykonania zadania, oferujemy usługę Ekspres. Błyskawiczną pracę ułatwia nam prasowalnica, której powierzchnia jest 18-krotnie większa od tradycyjnego żelazka,
a jej docisk to aż 50 kilogramów. Dzięki temu z łatwością poradzimy sobie z dużymi i wymagającymi materiałami. Jeżeli zależy Ci na czasie i wysokiej jakości wykonania –  Magiczne Żelazko to idealne miejsce.

Na sucho czy za pomocą pary?

Prasowalnica posiada dwie główne funkcje – możemy prasować Twoje ubrania oraz materiały na sucho i przy użyciu pary. Którą możliwość wybrać? Wszystko zależne jest od rzeczy, o którą będziemy mieli za zadanie zadbać. Prasowanie parowe dodatkowo dezynfekuje tkaniny z roztoczy oraz alergenów, jednocześnie rozluźniając  i wygładzając włókna.

Prasowalnia i ekologiczne spojrzenie na świat? To możliwe!

W Magicznym Żelazku myślimy głównie o zadowoleniu klienta, ale nie zapominamy o środowisku. Posiadamy ekologiczny sprzęt, do którego należy między innymi właśnie prasowalnica.
Automatyczny system bezpieczeństwa wpływa na oszczędność prądu,
gdyż prasowalnica rozłącza się po 15 minutach bezczynności oraz po 15 sekundach w przypadku ciągłego zamknięcia. Dużym plusem jest krótki czas nagrzewania w stosunku do powierzchni prasowalnicy, ponieważ wynosi tylko 2 minuty. Dzięki temu prasujemy większą ilość ubrań i materiałów w krótszym czasie.

Sprawdź nas!

W Prasowalni Magiczne Żelazko podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dzięki czemu Twoje ubrania oraz materiały są starannie i dokładnie wyprasowane. Jeżeli nie wierzysz, przyjdź i przekonaj się osobiście!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.