Prasowalnia w Libiążu, jakiej jeszcze nie było.

Niemal połowa polaków deklaruje niechęć do prasowania. Do której połowy należysz ty?

Na przełomie lipca i sierpnia zostanie otwarta prasowalnia w Libiążu, jakiej jeszcze nie było. Nowoczesny, profesjonalny sprzęt, wykwalifikowana obsługa i możliwość odbioru i dostarczenia wyprasowanej odzieży. Brzmi dobrze? Będzie jeszcze lepiej!

Na przełomie lipca i sierpnia zostanie otwarta w Libiążu prasowalnia, jakiej jeszcze w okolicy nie było. Nowoczesny, profesjonalny sprzęt, wykwalifikowana obsługa i możliwość odbioru i dostarczania wyprasowanej odzieży. Brzmi dobrze? Będzie jeszcze lepiej! Już teraz możesz zapomnieć o godzinach spędzonych przy desce do prasowania.

Prasowalnia Magiczne Żelazko wyposażona jest w manekiny automatyczne, wytwornice i parowe stacje do prasowania. Ten sprzęt zapewni, że Twoje ubrania będą do odbioru w trybie ekspresowym. Co ważniejsze, każde z naszych urządzeń jest bezpieczne dla tkanin. Zapomnij o przebłyszczeniach na żakietach i marynarkach, zapomnij o przypalonych koszulach.

Nowopowstała prasowalnia w Libiążu umożliwi nie tylko prasowanie odzieży, ale także zapewni jej dezynfekcję. Prasowanie parowe uwalnia tkaniny od roztoczy i alergenów. To doskonała wiadomość dla osób mających wrażliwą skórę i dla alergików! Jeżeli należysz do tych grup, koniecznie przetestuj nasze usługi.

Prasowanie odzieży to nie jedyna usługa, jaką świadczyć będzie Magiczne Żelazko. Zmorą dla wielu osób jest odpowiednia pielęgnacja zasłon i firan, zwłaszcza tych ozdobionych w falbany i inne strojne elementy. Jeżeli w Twoim domu są zasłony, na myśl o których prasowaniu przechodzi Cię gęsia skórka – również mamy coś dla Ciebie. Nowa prasowalnia w Libiążu będzie świadczyła usługi z dojazdem do klienta – prasowanie parowe w pionie!

Oferta skierowana jest nie tylko do osób prywatnych. Prasowanie jest w końcu także zmorą wielu przedsiębiorstw usługowych, w tym przede wszystkim hoteli i obiektów gastronomicznych. Prasowanie obrusów, pościeli, czy innych elementów wyposażenia często oznacza zatrudnienie dodatkowego personelu. Czy to jedyna droga?

Prasowalnia Magiczne Żelazko ma dla Ciebie lepszą, bardziej ekonomiczną propozycję. Jeżeli jesteś właścicielem lub managerem restauracji i chcesz zapomnieć o stertach prasowania – jesteśmy tu dla Ciebie. Oferujemy usługę abonamentową – odbieranie, prasowanie i dostarczanie bielizny użytkowej. Nasz mobilny zasięg to aż 50 km wokół Libiąża!

Nie ważne czy jesteś osobą prywatną, czy reprezentujesz firmę – zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Otwarcie nowoczesnej prasowalni w Libiążu już wkrótce – o wszystkich zmianach informujemy na bieżąco w naszych mediach społecznościowych (Facebook i Instagram) oraz tutaj, na blogu.

Jesteśmy w trakcie remontu lokalu i przygotowań sprzętu. Jeżeli chcesz mieć realny wpływ na to, jak będzie wyglądało jedno z przedsiębiorstw usługowych w Twojej okolicy – napisz nam swoje sugestie! Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie uwagi. Połączmy nasze doświadczenie i Twoje potrzeby – to się musi udać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.